Maximilian Bača hovorí o TEAMBHA Slovakia

Maxi jak dlouho už znáš BHA / TEAMBHA a co tě k nám zavedlo ?

Mal som približne 13 rokov. Pamätám si to ako dnes, keď sme s rodičmi pozerali na internete rôzne brankárske školy. Jedna stránka sa nám zapáčila. Práve BHA. Na druhý deň sme kontaktovali pána Nechvátala. O týždeň neskôr sme skoro ráno cestovali do Rosic na prvý tréning. Ten kto pozná zimný štadión v Rosiciach, vie že prostredie nieje práve lákavé. Lákavá bola kvalita, ktorú BHA dokázalo v tej dobe urobiť. Takže toto bola moja prvá skúsenosť, ktorá mi zostane v pamäti do konca života.

Jak dlouho působíš jako trenér pod kempy TEAMBHA ?

Ak započítame BHA plus TEAMBHA, tak 4 roky.

Trénuješ A-Tým Bánské Bystrice a do toho jsi trenér brankářů u reprezentace U16 Slovenska, to musí být časově hodně náročné ? Ale vždycky si uděláš čas na to přijet na náš hlavní kemp TEAMBHA co tě k tomu vede ?

Áno je to časovo náročné. No ako sa hovorí - kto chce čas si nájde :)

Jednoznačná odpoveď. Rodina. Prežil som pri BHA/TEAMBHA krásne roky svojho života. Či už spoločnosť, tréning a hlavne progres. Na to všetko sa teším rok čo rok.

Od roku 2022 bude naše značka pusobit také na Slovensku pod názvem TEAMBHA Slovakia a ty jako šéftrenér budeš všechny kempy řídit co tě k tomu přimělo pomoci rozšířit naši značku také na Slovensko ?

Kedže som tréner brankárov a moja práca je veľmi špecifická, veľmi rád by som kvalitu, ktorá je už skoro 20 rokov v Česku priniesol práve na Slovensko. Ponúknuť brankárom profesionálny prístup a tréning. Vytvoriť komunitu v akej som vyrastal aj ja.

Na co se můžou stávající a budoucí brankáři na kempech TEAMBHA Slovakia těšit ?

Brankári sa môžu tešiť na rôzne akcie. Jednodňové, dvojdňové a samozrejme na hlavný kemp. Všetko sa bude konať na území Slovenska. Bližie informácie budú zverejnené v správny čas.

Můžeš nám představit trenérský tým který jsi si sám složil představit ?

Matej Gajan, Filip Belányi, Samuel Guštafík, Adam Poliček, Jakub Tomčík.

Jsou to trenéři a dva profesionální brankáři z Banské Bystrice, proč zrovna oni ?

Áno správne. Matej a Filip sú brankarí, ktorí pôsobia v Banskej Bystrici. Vybral som si ich z dôvodu, pretože dokážu odovzdať infomácie a pocit priamo z profesionálneho pohľadu. Samuel, Adam a Jakub sú tréneri tak isto v Banskej Bystrici. Spolupracujeme kazdý deň. Chalani si prešli školou, ktorú učím. Niekoľko rokov trénovali podo mnou. Všetci majú moju stopercentnú dôveru. Vedia kam smeruje TeamBHA Slovakia a to je pre fungujúci celok najpodstatnejšie.