O nás

Kto vlastne sme?

Brankárska škola TeamBHA nadväzuje na brankársku hokejovú akadémiu v Rosiciach, ktorá funguje už od roku 2002. Venujeme sa výchove a tréningu hokejových brankárov od tých najmenších až po dospelých, ktorí pôsobia na profesionálnej úrovni. Našim cieľom je pripraviť mladých brankárov tak, aby boli schopní presadiť sa do extraligových mládežníckych tímov. V prípade dospelých brankárov ide potom o konkrétnu zručnosť, v ktorej sa chce zdokonaliť. Ponúkame nespočet možností a štýlov, ktoré si brankári môžu vyskúšať. Záleží na každom, aký štýl chytania si vyberie. Každý brankár je jedinečný, preto pristupujeme ku každému individuálne a hľadáme tú najlepšiu cestu k úspechu.

Veľkou výhodou sú pravidelné tréningové jednotky. Veľkú časť brankárov vidíme celoročne a veľmi rýchlo tak môžeme reagovať na prípadný problém. Pomocou moderných technológií sme schopní danú prekážku rýchlo analyzovať, prípadne vďaka ďalšiemu tréningu úplne odstrániť.

V období (máj-jún) sa brankárom venujeme každú sobotu. Tento dvojmesačný tréningový cyklus je obľúbený aj u starších a zahraničných brankárov, ktorí sa nemôžu v sezóne zúčastniť našich pravidelných tréningov. Rovnako tak júlový brankársky kemp, ktorý je výbornou pripravou pre ďalšiu sezónu. Spolupracujeme s juniorskými aj profesionálnymi hráčmi ľadového hokeja, ktorí nám pomáhajú posunúť tréning na vyššiu streleckú úroveň. Hokejista predsa nemôže byť nahradený pukometom;)

Fine https://rolexreplicasswissmade.com/. article https://www.fakerolex.club/. directory headreplica.com. site here fake rolex for sale. Hot Sale https://www.rolexespanol.es/. successful feeling repliki zegark贸w. Hot replica watches USA. go richardmille-replica.com. useful source swiss replica watches. informative post https://www.watchesd.com/. go to my blog swiss replica rolexes. check https://www.ebusinesswatches.com/. more tips here engineeringwatches. redirected here https://www.travelbreitling.com. To learn more, go to website: musicbellross.com. other franck mueller replica. go now https://www.businesshublot.com/. design cartier replica wholesale. Luxury fake tag heuer. Visit Your URL replica bell and ross watches.