O nás

Kto vlastne sme?

Brankárska škola TeamBHA nadväzuje na brankársku hokejovú akadémiu v Rosiciach, ktorá funguje už od roku 2002. Venujeme sa výchove a tréningu hokejových brankárov od tých najmenších až po dospelých, ktorí pôsobia na profesionálnej úrovni. Našim cieľom je pripraviť mladých brankárov tak, aby boli schopní presadiť sa do extraligových mládežníckych tímov. V prípade dospelých brankárov ide potom o konkrétnu zručnosť, v ktorej sa chce zdokonaliť. Ponúkame nespočet možností a štýlov, ktoré si brankári môžu vyskúšať. Záleží na každom, aký štýl chytania si vyberie. Každý brankár je jedinečný, preto pristupujeme ku každému individuálne a hľadáme tú najlepšiu cestu k úspechu.

Veľkou výhodou sú pravidelné tréningové jednotky. Veľkú časť brankárov vidíme celoročne a veľmi rýchlo tak môžeme reagovať na prípadný problém. Pomocou moderných technológií sme schopní danú prekážku rýchlo analyzovať, prípadne vďaka ďalšiemu tréningu úplne odstrániť.

V období (máj-jún) sa brankárom venujeme každú sobotu. Tento dvojmesačný tréningový cyklus je obľúbený aj u starších a zahraničných brankárov, ktorí sa nemôžu v sezóne zúčastniť našich pravidelných tréningov. Rovnako tak júlový brankársky kemp, ktorý je výbornou pripravou pre ďalšiu sezónu. Spolupracujeme s juniorskými aj profesionálnymi hráčmi ľadového hokeja, ktorí nám pomáhajú posunúť tréning na vyššiu streleckú úroveň. Hokejista predsa nemôže byť nahradený pukometom;)