Video

HIGHLIGHT HLAVNÝ KEMP 2021

Krátke ohliadnutie za naším hlavným kempom 2021, ktorý sa uskutočnil od 11.7 do 17.7 2021 v Novom jičíne. Pridaj sa k nám a začnú trénovať ako profesionál!

Jednodňové a víkendové kempy 2021

Naše jednodňové a víkendové kempy prebehli v roku 2021 v Kuřimi pri Brne, Novom Jičíne a vo Zvolene. Vystúpte z radu a začnite na sebe pracovať počas letnej prípravy aj cez víkendy!

Súťaž s naším partnerom CCM

Pred hlavným kempom v roku 2021 prebehla súťaž o poukaz v hodonte 2 500Kč od nášho partnera CCM. Výherca mohol svoj výherný poukaz uplatniť v CCM predajni v Brne.

Víkendový kemp Zvolen

Historicky prvé podujatie TEAM BHA prebehlo na území Slovenska vo Zvolene v termíne 15-16.5.2021.

Highlight hlavný kemp 2020

Veľa rokov ste nás mohli poznať pod názvom BHA. Historicky prvý kemp pod novým názvom TEAMBHA prebehol v Rosiciach pri Brne od 12.7 do 18.7 2020. Všetkým našim klientom ktorí nám zachovali priazeň po zmene značky ďakujeme.

Fine https://rolexreplicasswissmade.com/. article https://www.fakerolex.club/. directory headreplica.com. site here fake rolex for sale. Hot Sale https://www.rolexespanol.es/. successful feeling repliki zegark贸w. Hot replica watches USA. go richardmille-replica.com. useful source swiss replica watches. informative post https://www.watchesd.com/. go to my blog swiss replica rolexes. check https://www.ebusinesswatches.com/. more tips here engineeringwatches. redirected here https://www.travelbreitling.com. To learn more, go to website: musicbellross.com. other franck mueller replica. go now https://www.businesshublot.com/. design cartier replica wholesale. Luxury fake tag heuer. Visit Your URL replica bell and ross watches.